Minyonos gurulós hátizsák, iskolatáska – Gru 3

Minyonos gurulós hátizsák, iskolatáska – Gru 3

Minyon húzható iskolatáska

Rabruhába kényszerített Minyonok pózolnak a három rekeszes troli iskolatáska elején. A hátizsák oldalsó részein mókás elszántsággal igyekeznek kiásni magukat börtönükből.

A táskát a szürke, sárga és fekete színek határozzák meg, melyek unisexé teszik az iskolatáskát. Egyaránt ajánlott fiúknak és lányoknak.

A táska rekeszei cipzárral záródnak, melyeket Minyon formájú emblémák teszik különlegessé. A hátizsák igényes kialakítású, kényelmes használatot biztosít. Oldalán egy-egy hálós zseb található. Vállpántjai párnázottak és állíthatóak. Jól használható iskolába, de akár kirándulásokra is.

A trolley húzókarja állítható, könnyen húzható, a praktikus talpazatnak köszönhetően a hátizsák önmagában is megáll. A táska levehető a húzószerkezetről, így akár hátizsákként is használható.

Jellemzők:

– 2 kerekes, kitámasztó segítségével stabilan megáll
– a húzószerkezet maximális magassága 92 cm
– vállpántja: állítható, széles, párnázott
– könnyen tisztítható

Méret: 44x16x30 cm ( hátizsák mérete )
Minta: Minions / Minyonok, Gru 3

Gru 3 Minyonos iskolai kollekció