Jégvarázs 2 szőrmés válltáska, oldaltáska

Jégvarázs 2 szőrmés válltáska, oldaltáska

Disney Frozen II

A Jégvarázs 2 mese mintázata díszíti ezt a szőrmével borított kis táskát, mely nemcsak praktikus, hanem igazán csajos kiegészítője a kislányok szettjének.

A Jégvarázs 2 szőrmés válltáska, oldaltáska sötétlila színű, anyagának köszönhetően kifejezetten figyelemfelkeltő. A pihe-puha kis táska, egy rekesszel rendelkezik, melyben kiválóan elfér egy kis elemózsia, vagy üdítő, ha kirándulni indultok. De ha egyszerűen csak ölelgetni szeretnéd arra is alkalmas, hiszen vastag puha szőrméjét megérinteni is gyönyörűség.

Az oldaltáska cipzáros, vállpántjának hossza szükség szerint állítható, így akár keresztben is át tudod vetni a válladon, s nem csúszik le.

Méret: 20 x 16 x 5 cm

Minta: Jégvarázs / Frozen