Verdák iskolatáska, hátizsák Street X

Verdák iskolatáska, hátizsák Street X

Fekete alap színű táskának elején pózol a cseppet sem szerény Villám Mcqueen. Önmaga ügyességének és fontosságának tudatában feldobja az iskolatáska küllemét, menővé, fiúk számára vonzóvá varázsolja azt. Az oldalsó részen felvonuló versenyekkel kapcsolatos jelzések, emblémák még inkább fokozzák a hangulatot, így már gondolatban a következő megmérettetésen lehetünk.

A Verdák iskolatáska 3 rekeszes, melyek cipzárral záródnak. Oldalán egy-egy hálós zseb található. Alja megerősített gumi borítású, még strapabíróbbá teszi a táskát.

Anatómiai iskolatáska révén a hátoldalán, a gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, elősegíti a helyes testtartást. Vállpántjai szintén párnázottak, állíthatóak. A pántok mintásak, melyet kiemel a fekete hátlap.

A gyerek biztonságát a fényvisszaverő csíkok fokozzák, aminek köszönhetően a sötétben is jól látható.

A táska alkalmas akár kirándulásokhoz, akár iskolatáskának.

Méret:  38x29x16 cm
Súly: 0,5  kg