Varázsképek – Matematika gyakorló füzet – Összeadás, kivonás

Varázsképek – Matematika gyakorló füzet – Összeadás, kivonás

Fejlesztő füzet 2. osztály

Összeadás és kivonás gyakorlására alkalmas ez a színes fejlesztő füzet, amit 2-3. osztályos gyerekek számára készítettek, az alapművelet rögzítésére. A diákok a hiányos műveletek megoldásával színes ábrákat kapnak eredményül.

A munkafüzet fejleszti a koncentrációs képességet, hiszen apró lépések sora vezet csak egy-egy kép kialakulásához. Az utolsó oldalakon megjelennek a helyes megoldások, így az ellenőrzés könnyen elvégezhető.

Gyártó: Mozaik Kiadó

Méret: 21 x 30  cm