Unikornisos titkos napló POP IT karkötővel

Unikornisos titkos napló POP IT karkötővel

Titkos napló lányoknak

Unikornis mintás titkos napló lányoknak, melybe minden rajzod és gondolatod elrejtheted a kíváncsi szemek elől. A napló lakattal és kulccsal zárható. A szett tartalmaz egy cuki pop it, nyomkodós karkötőt is, mely az egyik legjobb anti-stressz játék! Színben természetesen passzol a noteszedhez. Színezz, rajzolj és írj akár verseket, közben pedig nyomkodd a szilikon pöttyöket!

Az Unikornisos titkos napló POP IT karkötővel egyszarvúak iránt rajongó kislányok részére ajánlott. A kis notesz belseje vonalas, és kedvenc kisállataiddal dekorált. A napló 16 x 16 cm.

Tartalom:

1 db napló

1 db karkötő

Méret: 18 x 21 x 2 cm (csomagolás)
Minta: Unikornisos
Gyártó: Derform