Tűzoltóautós tornazsák Fire alarm

Tűzoltóautós tornazsák Fire alarm

Fekete háttérből ugrik ki színvilága miatt a tűzpiros tűzoltóautó, valamint a háttérben lobogó narancssárga tűz. A jelenet alatt és fölött veszélyre figyelmeztető kiírások vannak.

A tornazsákot elsősorban olyan kisiskolás fiúknak ajánljuk, akik a tűzoltók hivatását és szakértelmét értékelik.

A tornazsák nem csak a tornaruha és tornacipő szállítására alkalmas az iskolába, edzésre, de játékot is el lehet benne pakolni, vagy akár kis tarisznyaként az ovisok is magukkal vihetik benne a kiválasztott alvókájukat. Anyaga strapabíró, bírja a mindennapi gyűrődést.

Zsinórja segítségével lehet összehúzni, akár vállra is akasztható.

Méret:   38×32 cm
Minta: Tűzoltóautós