Trollok anatómiai iskolatáska, hátizsák Pipacs

Trollok anatómiai iskolatáska, hátizsák Pipacs

Bűbájos rózsaszín Trollok hátizsákon mosolyog fülig érő vigyorral Pipacs, a troll királylány. A Trollok című mese hőse bolondos viselkedésével, hős jellemével sok barátot szerez. Téged meghódított?

A kifejezetten alsó osztályosoknak tervezett anatómiai iskolatáska kíméli a gerincet és segíti a helyes testtartás. Hátulja a gerinc két vonalánál erősen párnázott. Vállpántja széles szivacsos és állítható. A 3 rekeszbe ügyesen rendszerezhető az iskolai felszerelés. Oldalán egy-egy hálós zseb található.

Kézi fogója műanyag burkolattal van megerősítve a kellemesebb fogás érdekében.

A táska különlegességét változatos anyaga fokozza. Vállpántja és elülső részének egy része szőrmés, legnagyobb rekeszének oldala csillámos.

Méret: 38x28x18 cm
Súly: 0,5 kg