Trollok 3 emeletes tolltartó, felszerelt – Pipacs

Trollok 3 emeletes tolltartó, felszerelt – Pipacs

Meseszép rózsaszín tolltartó, pont olyan varázslatos, mint a kicsi trollok világa.

Pipacs a troll hercegnő mosolyog rád egész nap. A három emeletes tolltartó írószerekkel felszerelt, így semmi nem hiányzik majd a suliból. A tolltartó anyagában mintás, belseje szürke, az írószerek nem mintázottak.

Tolltartó tartalmaz:

18 db színes ceruzát
18 db filctollat
1 db tollat
1 db vonalzó
1-1 db jegyzettömb, hegyező, radír
2 db grafitceruza

Méret: 19,5x13x6 cm
Anyag: poliészter ( vízlepergetős anyag )
Minta: Trolls / Troll

Tolltartók