Thomas és barátai ovis hátizsák

Thomas és barátai ovis hátizsák

Sodor szigetén élő Thomas, a gőzmozdony, ezúttal ezen az ovisoknak tervezett táskán mosolyog barátságosan mindenkire, aki kíváncsi rá.

A kék alapszínű táskán elől Thomas, a gőzmozdony látható és a Race on!, azaz Versenyre fel! felirat.

A hátizsák egyterű, így könnyen bepakolnak a kis kezek is. Vihető oviba, vagy akár kirándulásra is. Pántja állítható, könnyen tisztítható.  Elején fényvisszaverő csík van.

• szivacsos, állítható vállpánt
  • hátrésze enyhén szivacsos