Surf iskolatáska, hátizsák Starpak

Surf iskolatáska, hátizsák Starpak

Hátizsák fiúknak

Fekete-szürke hatású táska vagány fiúknak tervezve. Stílusa és formája a tinédzserek ízlésére lett alakítva. A pasztell színbe rejtett kék színnek figyelemfelkeltő hatása van. A sportos forma pedig nem megy a praktikusság rovására. Hasznos segítség a cipekedésben, akár iskola, akár a kirándulás a cél.

A Surf iskolatáska, hátizsák Starpak 4 cipzáras, különböző méretű rekesszel rendelkezik, melyekbe rendszerezve is, könnyedén be lehet pakolni a szükséges iskolai, különórai felszerelést. Az elülső legkisebb zsebbe a fontosabb, könnyen elérendő dolgokat is lehet rakni. Oldalán egy-egy hálós zseb található, melybe akár kulacsot, akár kisebb vizes palackot lehet rakni.  Szivacsos és állítható vállpántjainak köszönhetően könnyedén vállra csapható. Oldalán a táskának erős tartást adó pántok vannak, amelyekkel a táska szűkíthetővé is válik.

Méret:  42 x 33 x 18 cm
Súly:  0,5 kg
Gyártó: Starpak
Ajánlott: iskolás fiúknak