Starpak uzsonnás doboz – Ombre

Starpak uzsonnás doboz – Ombre

Műanyag uzsonnás doboz lányoknak

A sellőre emlékeztető uzsonnás doboz remek választás az iskolai tízórai vagy uzsonna tárolására. Állítható szellőző nyílással és két oldalt könnyedén bepattintható zárral rendelkezik. Ombre, színátmenetes kialakítás. BPA mentes, egészségre káros anyagokat nem tartalmaz.

A trendi uzsis doboz gondoskodik róla, hogy mindig legyen nálad egy kis elemózsia és nem törjön össze a táskádban a szendvics, a gyümölcs vagy a nassolni való. Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett ételes dobozban az ennivalódat!

Mosogatógépben nem tisztítható, kézi mosogatást igényel!

Méret: 6 x 17 x 14 cm

Gyártó: Starpak