Starpak unikornisos kihajtható felszerelt tolltartó – Gold Unicorn

Starpak unikornisos kihajtható felszerelt tolltartó – Gold Unicorn

A fekete tolltartó anyagát látványos, arany színű unikornis minta és a csillagos eget idéző fényes pontok díszítik.

A tolltartóban minden írószer benne van, amire csak szüksége lehet egy kisiskolásnak. A tolltartó belsejében gumipántokkal vannak rögzítve az irodaszerek. A 18 darab írószer mellett helyet kaphatnak a tolltartóban a vonalzók, a radír és hegyező, a füleken a tanulási segédlet és az órarend.

A tolltartót felszerelve szállítjuk.

Unikornisos iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői: