Starpak szőrmés holografikus tolltartó, neszesszer – Panda

Starpak szőrmés holografikus tolltartó, neszesszer – Panda

Pandás plüss kozmetikai táska

Divatos tolltartó vagy kozmetikai táska válhat ebből a cuki unikornisos, egy rekeszes kis tárolóból. A holografikus anyagot szőrmés alsó rész egészíti ki. Pandamaci mintás. Anyaga könnyen tisztítható, erős cipzárral és tágas belső térrel rendelkezik.

A divatos tolltartó egyetlen rekeszében rendszerezés nélkül helyezhetőek el az írószerek, ezért inkább gyakorlottabb iskolás lányoknak ajánljuk.

Nemcsak iskolai használatra ajánljuk, hiszen apró kincsek, kozmetikai szerek, pipere holmi  tárolására is alkalmas. Sminkes táskának, neszesszernek utazáshoz is megfelelő.

Méret: 22 x 12 x 3 cm

Minta: pandás