Starpak fogantyús irattartó – NASA

Starpak fogantyús irattartó – NASA

A kemény karton anyagból készült kis táska remek választás iratok vagy rajzok tárolására a gyerekeknek. A fogantyúval ellátott irattartót kézben, külön táskaként hordhatják magukkal iskolába, óvodába. Látványos bolygóval és NASA logóval mintázott mappa, A4-es méretben.

A tároló nagyon praktikus, mert ebben biztosan nem gyűrődnek össze a rajzok.

A táska kemény kartonból készült, fóliázott, elején műanyag csattal bezárható és tetején műanyag fogantyúval ellátott.

Méret: 33 x 25 x 9,5 cm
Minta: NASA
Gyártó: Starpak

Még több mappa és irattartó