Starpak ergonomikus iskolatáska, hátizsák SZETT – Pixel Game Pick

Starpak ergonomikus iskolatáska, hátizsák SZETT – Pixel Game Pick
Iskolatáska fiúknak

Gamer fiúk kedvence lesz a különleges iskolai hátizsák, melynek anyagát a Minecraft játékra emlékeztető arany kard, zöld fű block és láva block mintázat díszíti.

Az iskolatáska szett tartalma anatómiai iskola hátizsák, tolltartó és tornazsák.

Praktikus hátizsák alkalmas iskolatáskának, vagy használható kirándulásokkor is. A Starpak ergonomikus iskolatáska, hátizsák – Pixel Game Pick mérete és  mintázata miatt elsősorban elsős fiúknak ajánlott.

Termékjellemzők:

– 3  rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Alján gumitappancsok vannak

– Állítható párnázott vállpántok

– Anatómiai iskolatáska: hátoldalán, a gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, elősegíti a helyes testtartást

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

– Strapabíró anyagból készült

– Tornazsák

– Kihajtható tolltartó, nem felszerelt

Minecraft mintájú iskolatáskák és felszerelések