Starpak Dupla flitteres neszesszer – türkiz/ezüst

Starpak Dupla flitteres neszesszer – türkiz/ezüst
Simi táska, flitteres táska

Akár a simi póló, úgy simizheted a dupla flitteres neszesszer táskákat. Miközben középen egy delfin alakja ezüstösen körvonalazódik, a háttér türkiz. Ha átsimized, a színek ellentétesen alakulnak.

Egyetlen rekesze cipzárral záródik. Mindkét oldala flitteres.

Tárolhatsz benne tisztasági szereket, játékot, vagy más apróságot. Akár tolltartóként, pénztárcaként is funkcionálhat.

Méret:  10 x 20 cm

Minta: Türkiz/ezüst