Star Wars iskolatáska 3D mintás – Millennium

Star Wars iskolatáska 3D mintás – Millennium
Star Wars ergonomikus iskolatáska

Ezt az anatómiai iskolatáskát a Star Wars filmekből ismert legendás Millenium Falcon díszíti, melyen Han Solo szelte az űrt hol a Lázadók tagjaként, hol törvényen kívüli csempészként. Az Ezeréves Sólyom 3D minta, azaz kidomborodik.

Az iskolásoknak kifejlesztett hátizsák kíméli a gyerek hátát, mivel a gerinc mentén párnázott a hátoldala, a széles, párnázott vállpántok állíthatóak. A műanyag borítású fogantyú által könnyebben hordozható.

Az iskolatáska 3 rekeszes, oldalt további hálós zsebek találhatóak. Strapabíró anyagú táska anyagában mintás. Hátulja és vállpántja párnázott és légáteresztő anyagból készült.

Méret: magassága 38 cm, mélysége 16 cm, szélessége 30 cm
Súly: 0,8 kg