Star Wars hátizsák, iskolatáska – Kylo Ren új

Star Wars hátizsák, iskolatáska – Kylo Ren új

A legújabb Star Wars /Episode VII / mintás hátizsák, iskolatáska  iskolásoknak  kiránduláshoz vagy akár iskolába.

A hátizsák kétrekeszes, elől nagy zseb amit, új Kylo Ren minta díszít. Kétoldalt egy-egy kis hálós zsebben tárolható például az innivaló. A Star Wars hátizsákhoz hozzá kapcsolható henger tolltartó tartozik, ami szintén Kylo Ren mintás.  Hátsó része szivacsos. Állítható vállpántja szintén párnázott, egyik cipzár húzóját gumi űrhajó díszítik.
A tolltartó mérete 21 cm.

A Star Wars hátizsák troli szerkezetre ( trolli – húzószerkezetre ) rátehető.

Méret: 41,5 x 30 x 19,5 cm
Súly: 0,5 kg