Star Wars hátizsák 3D – R2D2

Star Wars hátizsák 3D – R2D2

A Star Wars filmek egyik legszerethetőbb kis robotja ezúttal egy táskában ölt formát. A Star Wars 3 dimenziós táska R2D2 alakját formálja. Eleje 3 dimenzióban követi a robot mintáját, azaz kiemelkedik a táska síkjából. A kis robot a Skywalker család életútját kíséri és segíti tagjait. Munkájával, tudásával segítette a lázadókat, miközben megőrizte ártatlan stílusát.

A hátizsák leginkább kisebb utazásokra, különórai felszerelés szállítására alkalmas.

Egy rekeszes, mely cipzárral záródik.  A cipzár húzókáján egy Star Wars feliratú embléma van. A vállpántok állíthatóak, párnázottak.

Minta: Star Wars, R2D2 / Disney
Gyártó: Cerdá