Star Wars füzetbox A5 Droidok

Star Wars füzetbox A5 Droidok

Star Wars kemény borítású gumis mappa

A sok mindent megélt, és mindenki által kedvelt, két droid látható ennek a Star Wars füzetboxnak az elején. A terepen járó robotok valamennyi Star Wars részben felbukkannak, és most veled is tarthatnak, akárhová is akarod vinni a biztonságba helyezett iratokat.

A Star Wars rajongóknak készített kemény borítású mappa alkalmas jegyzetek tárolására, szállítására. A benne elhelyezett iratok védve vannak  a gyűrődéstől és a piszkolódástól.

Méret: A5
Minta: Star Wars, Disney