Star Wars ergonomikus iskolatáska, dobozos – premium

Star Wars ergonomikus iskolatáska, dobozos – premium

Anatómiai iskolatáska – Star Wars

Prémium minőségi iskolatáska különleges designnal, csakis Star Wars rajongóknak. Mintáját a Star Wars robot sztárjai adják, a megannyi rajongóval rendelkező R2D2 (Artu Ditu), C-3PO és BB8.

Ergonomikus iskolatáskaként a gyerekek gerincére és testtartására is vigyáztak a tervezők. Hátlapja a gerinc mentén párnázott, így kíméli a gerincet és támogatja a helyes testtartást.

Merev oldalfalú iskolatáska. Vállpántja párnázott, és szükség szerint állítható.

Egy nagy rekesze van, amely csattal zárható. Elől egy kis zseb található, melyben akár az uzsonnát elkülönítve lehet tárolni. Két oldalán egy-egy hálós zseb van.

A táska alján különleges kialakítottságú műanyag borítás gondoskodik a tartósságról, és arról, hogy a hátizsák bármilyen körülmények között megálljon.

Fényvisszaverő csíkokkal ellátott.

Méret: 39x37x23cm