Star Wars anatómiai iskolatáska – Tie Fighter

Star Wars anatómiai iskolatáska – Tie Fighter

Star Wars iskolatáska – ergonomikus

A új Star Wars iskolatáska kisiskolás korú gyerekeknek ideális választás.

A minőségi, strapabíró hátizsák  három rekeszes, elől nagy zseb amit, Star Wars filmek népszerű űrhajó a Tie Fighter díszít. Kétoldalt egy – egy hálós zseb van, amiben tárolható például az innivaló.  Hátsó része ergonomikusan kialakított, a gerinc két vonalánál erősen párnázott.

Jellemző:

– vállpántja széles szivacsos és állítható, így a legoptimálisabb viselést lehet kialakítani
– a cipzárok húzóját gumi Millenium űrhajók díszítik
– Fogantyúján műanyag markolat könnyíti a fogást

Méret: magassága 38 cm, mélysége 19 cm ( hátsó szivacspárna nélkül ), szélessége 29,5 cm ( zseb nélkül )
Súly: 0,6 kg
Anyaga: 100 % poliészter, elől a minta PVC
Gyártó: Derform

Iskolatáskák, tolltartók

Keresd a többi Star Wars iskolai terméket!