Star Wars anatómiai iskolatáska – képregényes

Star Wars anatómiai iskolatáska – képregényes

Különleges anatómiai iskolatáska, melynek megtervezésével nem csupán a star wars rajongó kisiskolásokra gondoltak, hanem a képregény szerelmeseire is. A hátizsák elején a filmből is jól ismert alakok láthatóak: Kylo Ren, BB8, R2D2, és két birodalmi rohamosztagos. Oldalán a történet képregény szerű történetkockái.

A tolltartón a fekete szín dominál, amely jól kihangsúlyozza a feliratok fehérségét, valamint Kylo Ren fénykardját.

Ergonomikus hátitáska, melyet iskolásoknak fejlesztettek ki. Kíméli a gyermek hátát, mivel a gerinc két vonalán párnázott. A műanyag borítású fogantyú által könnyebben hordozható.

Az iskolatáska 3 rekeszes, oldalt további hálós zsebek találhatóak. A cipzárak fogantyúja kis Star Wars emblémák. Strapabíró anyagú táska anyagában mintás. Hátulja és vállpántja párnázott és légáteresztő anyagból készült.

A táska alkalmas iskolába vagy kirándulásokra is.

– kisiskolás gyerekeknek ajánlott
– széles vállpántja állítható
– mindkét oldalon hálós zseb

A táska hátuljáról a kép illusztráció, a szerkezetét mutatja nem a színét és mintáját.

Méret: magassága 36,5 cm, mélysége 15 cm ( hátsó szivacspárna nélkül ), szélessége 28 cm ( zseb nélkül )
Súly: 0,6 kg
Minta: Star Wars
Gyártó: Majewski
Ajánlott: iskolásoknak

Még több iskolatáska

Keresd a többi Star Wars iskolai terméket!