Star Wars anatómiai iskolatáska – dobozos

Star Wars anatómiai iskolatáska – dobozos

A legújabb Star Wars /Episode VII / mintás dobozos iskolatáska  kis mérete miatt ideális választás alsósok részére.

A minőségi, strapabíró hátizsák  kétrekeszes, elől nagy zseb amit, Kylo Ren és Phasme kapitány minta díszít. Kétoldalt egy hálós zseb és egy cipzáros zseb van, amiben tárolható például az innivaló.  Hátsó része ergonomikusan kialakított, szivacsos. Belsejében füzet elválasztó rész található, melyet még egy gumipánt fixál.
Állítható vállpántja szintén párnázott, a cipzárok húzóját gumi klón fej díszítik. Fogantyúján műanyag markolat könnyíti a fogást.

Méret: magassága 36 cm, mélysége 22 cm ( zsebbel együtt ), szélessége 33 cm ( zsebbel együtt )
Súly: 0,9 kg
Anyaga: 100 % poliészter, elől a minta PVC