St. Right ovális cicás tolltartó – simizhető flitterekkel

St. Right ovális cicás tolltartó – simizhető flitterekkel

A rózsaszín tolltartót ezüst szívecskék díszítik. A táska elején, középen simizhető flitterekből egy kék szív van kirakva, mely átsimizve két cicát mutat. Az elsősorban lányoknak tervezett tolltartó praktikus választás, nagyobbaknak kifejezetten előnyös rendszerezésű.

Az ovális tolltartó dupla cipzárral záródik. Belseje szürke. Rendelkezik egy belső füllel, amelynek egyik oldalán cipzárral csukható hálós kis zseb van, a másik oldalán gumipántok vannak 4 darab írószer rögzítésére alkalmas. A fül felett, a fedél alsó részén is található 5 db gumipánt. A fül alatt egy nagyobb térbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb

– 9 db írószerrögzítő pánt

– cipzáras
– elején simizhető flitterek

St. Right cicás kollekciója simizhető flitterekkel

Méret: 6 x 23 x 9,5 cm
Minta: Cicás, simizhető flitterekkel