St.reet iskolatáska, hátizsák – Pixels

St.reet iskolatáska, hátizsák – Pixels

Iskolatáska felsősöknek

Formatervezett design táska azoknak a fiataloknak, akiknek számít, hogy az iskolatáska ne pusztán funkcióját lássa el, hanem jól is mutasson. Képpontok, pixelek által színessé tett táska egyaránt való fiúknak és lányoknak.

A 4 rekeszes hátizsákot oldalról hálós zsebek határolják. Belefér minden, ami az egész napos iskolai és az utána következő különórákra kellhet.

Ergonomikusan kivitelezett hátizsák. Hátlapja a gerinc mentén párnázott, aminek köszönhetően védi a gerincet, támogatja a helyes testtartást. Vállpántjai párnázottak és állíthatóak, a jobb súlyeloszlás érdekében keresztpánttal összeköthetőek. A hátlap és a vállpánt légáteresztő anyagból készültek.

Belsejében, külön kialakított helye van a mobil telefonnak, kulcsoknak, pénztárcának.

Méret: 31x43x16,5 cm
Súly: 1 kg