St.reet anatómiai iskolatáska – Flowers One

St.reet anatómiai iskolatáska – Dots One

Iskolatáska felsősöknek

Iskolatáskák

A minőségi Street márkás iskolatáska kidolgozott ergonomikus kivitelezése mellé a design tervezés is párosult. A tervezők figyelembe vették tinilányok egyediségét és az egészséges testtartás lehetőségét is.

A 4 rekeszes iskolatáskába minden belefér, amire egy nagyobb lánynak szüksége lehet az iskolába. 2 oldalán nagy gumis zseb, ami innivaló is tárolható. A nagy fém cipzárok nem csak mutatósak , de kényelmesen nyithatóak velük a rekeszek.

A táska rekeszeiben külön kialakított zsebek, kulcstartó is található.

Anatómiai iskolatáska segíti a helyes testtartás megőrzését az által, hogy a hátlap a gerinc mentén párnázott, ahogy az állítható vállpántok is. A vállról a terhelést a vállpántokra merőleges csattal összekapcsolható pánt elvezeti a törzsre. A hátlap és a vállpánt légáteresztő anyagból készültek.

Méret: 31x43x22 cm
Súly: 1 kg