Soy Luna tornazsák Fun

Soy Luna tornazsák Fun

Türkiz háttér színű tornazsákon pózol Soy Luna, a tinisztár, aki nem csak Disney csatorna szereplésével, hanem énekhangjával is felhívta magára a világ figyelmét. A figyelemfelkeltő darab elején a haját igazgatja, miközben a rá jellemző cinkos mosolyt villantja fel arcán.

A tornazsák a zsinórok összehúzásával zárható. Zsinórjainak köszönhetően válltáskaként vagy akár hátitáskaként is hordható.

A praktikus táska alkalmas tornafelszerelés, tornacipő szállítására, tárolására, vagy akár játékok elpakolására, esetleg kistáskaként is bevetheted akár a strandra menet.

Keresd a hozzáillő  Luna Fun iskolatáskát és tolltartót webáruházunkban!

Méret: 31×44 cm
Minta: Soy Luna / Disney