Soy Luna oldaltáska Superlike

Soy Luna oldaltáska Superlike

Luna válltáska

Virágok között a Disney egyik legszebb virágszála! Soy Luna az énekes színésznő kacagva igazítja a haját. Mindig jókedvű leányzó könnyen rád ragasztja laza stílusát, ha hagyod, hogy elkísérjen utadon. Az általa fémjelzett retikül nem csak öltöztetni fog, de még segítségedre is lesz, hogy az útra szükséges iratok, és egyéb apróságoknak (kulcs, szájfény, rágó, stb.) is meglegyen a helye.

A Soy Luna oldaltáska Flowers egy olyan válltáska, amelyen a farmerkék háttéren rózsaszínes apró virágok vannak. A táska elejét átszelő hullámos vonal elkülöníti ezeket a virágokat a rózsaszín csillagoktól. A színésznő alakja a fedlapon jelenik meg.

A táska az állítható vállpántoknak köszönhetően hordható oldalt, vagy akár a vállon átvetve. A válltáska belseje egyrekeszes, hátsó oldalán egy cipzáras zseb található. Áthajtható fedele tépőzárral csukódik. Anyaga vízlepergetős.

Méret: 28x10x36,5 cm
Gyártó: Karactermania