Soy Luna iskolatáska, hátizsák – farmer

Soy Luna iskolatáska, hátizsák – farmer

Luna iskolatáska lányoknak

Disney Channel új üdvöskéje Luna egyre több kislány szívébe férkőzik be. A vidám tinilány remekül énekel és görkorcsolyázik és persze a szerelem is beköszönt az életébe.

Mosolygós Luna díszíti a 3 rekeszes iskolatáskát, amit akár kirándulásokra is magaddal vihetsz.

Az iskolatáska színes és farmer betétekkel lesz igazán egyedi a suliban.

A táska hátulja anatómiai kialakítású, gerincmentén párnázott, széles vállpántjai kényelmes viseletet biztosítanak.

Méret: 38x28x15 cm
Súly: kb 0,5 kg