Soy Luna dobozos ergonomikus iskolatáska Fun

Soy Luna dobozos ergonomikus iskolatáska Fun

Luna iskolatáska lányoknak

Az iskolatáska extra könnyű, merev falú, kifejezetten kisiskolásoknak tervezték. Kíméli a gerincet és segíti a helyes testtartást. Hátulja a gerinc két vonalánál erősen párnázott. Vállpántja széles szivacsos és állítható.

Egyrekeszes belsejében füzet elválasztó rész található, melyet pluszban még egy gumipánt fixál. A táska elején egy nagyobb cipzáros zseb található, amiben akár a könnyen elérendő dolgokat is lehet tárolni, mint az oldalán található kisebb cipzáros rekeszben is.

A Disney csatorna tini sztárja nem csak színészkedik a népszerű sorozatban, de énekesként is nevet szerzett. A lányok nagy kedvence vidáman kacérkodik ennek a dobozos ergonomikus iskolatáskának a tetején. A táska lila-türkiz-rózsaszín színekben pompázik. Táska szerte a sorozathoz köthető szimbólumok, feliratok, rajzok láthatóak.

Még a táskán elhelyezett fényvisszaverő csíkok, amelyek a jól láthatóságot hivatott szolgálni, is mintákkal vannak megbolondítva.

A táska strapabíró, az alsó része megerősített gumi borítású, így bárhová letehető. A merevített falak megkönnyítik a ki- bepakolás a gyerekeknek.

Méret: 36,5 x 27,5 x 16,5 cm
Súly: 0,9 kg