Soy Luna anatómiai iskolatáska Fun

Soy Luna anatómiai iskolatáska Fun

Luna iskolatáska lányoknak

Divatos és figyelemfelkeltő színekben pompázik ez a Luna iskolatáska. A hátizsák színét a lila és a türkiz kombinációja adja. Elején a hajával játszó, csintalanul mosolygó Luna szerepel. Soy Luna a Disney csatorna üdvöskéje, énekel és színészkedik.

Az anatómiai iskolatáska 3 rekeszes, minden elfér benne, ami csak az iskolába, vagy egy kiránduláshoz kellhet. Kétoldalt egy-egy hálós zseb található. A cipzárak, amelyek a rekeszeket zárják csillag emblémával ellátottak.

Anatómiai iskolatáska révén hátoldala gerinc mentén párnázott. Vállpántjai párnázottak és állíthatóak, így kényelmes viseletet biztosítanak.

A táskán fényvisszaverő csíkok vannak elhelyezve a jól láthatóság érdekében.

Keresd a hozzáillő  Luna Fun dobozos iskolatáskát, tolltartót és tornazsákot webáruházunkban!

Méret:  39x27x15 cm ( oldal zsebek nélkül )
Súly: 0,5 kg
Minta: Soy Luna, Disney