Rush Hour Junior Csúcsforgalom társasjáték

Rush Hour Junior Csúcsforgalom társasjáték
Ovis logikai játék

A Rush Hour logikai játék Junior változatában el kell tologatni a kocsikat az utunkból, hogy eljussunk a kijáratig.

A hétköznapjainkból már megszokott közlekedési dugókba kalauzolja ezúttal a legkisebbeket, ahol a cél a feladatkártyák alapján felállított járművek között ellavírozni és az autódat a kijárathoz juttatni. Persze azért van egy kis nehézség, hiszen nem emelheted fel egyiket sem, csak csúsztathatjuk őket a tábla mentén.

Az egyszemélyes logikai játék fejleszti az ovisok figyelmét, logikus következtetését, kitartását és önbizalmukat, miközben remekül szórakoznak.

Tartalma:
– 15 autó