Rubik kocka kulcstartó akasztóval – Rubik’s

Rubik kocka kulcstartó akasztóval – Rubik’s

Bűvös kocka kulcstartó, medál

A Rubik kocka kulcstartó – Rubik’s igazi fejtörő logikai játék a kockarajongóknak, sőt még a kézügyességet is fejleszthetjük vele. A több ezer lehetséges mozdulat és a színkombinációk milliárdjai csak egy lehetséges megoldást rejtenek! A világ legkeresettebb és leghíresebb rejtvénye. Most magaddal viheted ebben a kis méretben a kulcsodon, hogy akár napközben is szórakozhass vele, ha időd engedi.

Rubik Ernő találmánya, a világszerte ismert klasszikus Rubik kocka.
Minden oldalt egyszínűvé kell varázsolni, ami nem egyszerű feladat, de kis gyakorlással el lehet sajátítani a technikáját ennek a népszerű játéknak! A kockák lazán kapcsolódnak egymásba, így elforgatásuk nagyon könnyed, segítve ezzel a gyorsabb megoldást.

A csomagolás kis mértékben eltérhet a termékfotótól.

Méret: 12 x 9 x 3 cm (csomagolás)

Gyártó: Spin Master
Ajánlott: 8 éves kortól