Real Madrid gurulós utazótáska troli

Real Madrid gurulós utazótáska troli

Troli – görgős táska fiúknak

Igazi focirajongóknak készült ez a gurulós utazótáska. Utazáshoz kiváló választás, hiszen bármennyit is pakolnak bele, trolis táska révén nem kell cipelni, fogantyúját megragadva könnyedén húzható.

A táska különlegessége abban rejlik, hogy hátoldalán egy rejtett zsebben széles állítható vállpántjai is vannak, így ha szükséges a hátra is vehető.

A táska két rekeszes, akár rendszerezve is sok minden bepakolható. A zsebek cipzárral záródnak. Minőségi, erős anyagból készült, nagy a teherbírása. Az utazótáska 4 keréken gurul.

A Real Madrid gurulós utazótáska troli kék színű, elején a népszerű focicsapat emblémája.

Méret: 50 cm
Gyártó: