Rajzolj Lovakat! öltöztetőkönyv – Csilivili Lili

Rajzolj Lovakat! öltöztetőkönyv – Csilivili Lili

Csilivili Lilivel öröm lesz a játék! Csilivili Lili Rajzolj pónikat öltöztetőkönyvben sablonokat, matricákat, anyag és rajzmintákat találsz, aminek segítségével feldíszítheted kedvenceidet. A könyv számos tanácsot és ötletet is tartalmaz, amik segítségével egyedi lovakat is tudsz rajzolni.

A minták kivágásához használhatod a sablonokat is.

A kis könyv egyedi táskaformájú, spirálos, patenttal összezárható, fogantyúval is ellátott.

A praktikus füzet külső borítása műanyag.

Tartozékok: 10 db sablon, 32 db rajzminta, 24 db szőrminta, 170 db matrica

Méret: 28×22 cm