Pusheen Cat mini jegyzettömb oldaljelölővel

650 Ft

Pusheen Cat mini jegyzettömb oldaljelölővel

Pusheen cicás jegyzetfüzet

A Pusheen cicával dekorált kis jegyzettömb vagy oldaljelölő lapjaira bármilyen üzenetet, emlékeztetőt kiírhatsz magadnak. A csomagban egy kis jegyzettömb és 5 különféle mintájú címke található.

Az öntapadós jegyzet címkét könnyedén odatapaszthatod, ahová csak szeretnél. Többször felhasználható, felülete írható.

Válassz hozzá kedvenc Pusheen Cat mintáddal akár iskolatáskát, tolltartót, vagy kreatív eszközöket is!

Gyártó: Majewski
Ajánlott: 6 éves kortól