Plastelino Kezdő gyurmakészlet neon 4 színű

Plastelino Kezdő gyurmakészlet neon 4 színű

Különleges neon színű Plastelino gyurmával még szabadabban szárnyalhat a fantázia. Az élénk színek odavonzzák a gyerekeket, és a játék maga ott is tartja őket hosszú időre, hiszen ki ne szeretne gyurmázni?! A gyurmázás során a formázható anyagból a kicsik saját maguk hozhatnak létre dolgokat, valami nagyon érdekeset.

Készségfejlesztő játék: finom-motorikus képességet, a kreativitást és a koncentrációt fejleszti.

A Plastelino gyurma méreganyagtól mentes, így a legkisebbek is bátran játszhatnak vele. Vanília illatú, jól formázható gyurma. A színek összekeverhetőek, így új szín hozható létre.

A Plastelino Kezdő gyurmakészlet 4 színű tégelyes gyurma narancs, kék, lila és zöld színeket tartalmaz, mind neon színek.

Tartalmaz:
– 4 x 140g gyurma