Peppa malac tolltartó, neszesszer – Oxybag

Peppa malac tolltartó, neszesszer – Oxybag

Egyrekeszes tolltartó lányoknak

Peppa malac kacsint rád az egyrekeszes rózsaszín tolltartó mintáján. A cuki Peppa történeteit minden kislány szereti, így biztosan szívesen tárolják majd írószereiket, apró kincseiket, vagy sminkeszközeiket ebben a minőségi tolltartóban.

Egyetlen cipzáros rekesszel rendelkezik, így könnyen pakolható. Iskolába, szabadidős használatra, vagy kozmetikai táskaként utazásokhoz is remek választás.

Méret: 22 x 9 x 7 cm
Minta: Peppa malac / Peppa Pig