Paso tornazsák zsebbel MAGIC

Paso tornazsák zsebbel MAGIC
Tornazsák lányoknak

Egyedi tornazsák világos szürke alapszínű, melyet pasztell színű tollak díszítenek, akár egy indián varázslat. Egyedi mintája egyedi stílust kölcsönöz majd viselőjének. A Paso tornazsák egyik oldala toll mintás, melyet a fényes felső része tesz még feltűnőbbé. Másik oldala mályvás színű és légáteresztő anyagú. Nagy cipzáros zsebbel rendelkezik, így lehetővé téve a felszerelés külön tárolását.

A tornazsákokhoz hasonlóan, a zsinór összehúzásával záródik. A zárszerkezetet jelentő zsinór egyben a vállpántjai is, így akár hátizsákként is hordható. Hátoldalán cipzáros zsebbel.

Az Paso tollas tornazsákhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tolltartót is, mert a Paso MAGIC kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

A tornazsák erős strapabíró anyagból készült.

Méret: kb 46 x 37 cm
Minta: tollas
Szín: szürke és rózsaszín
Gyártó: Paso