Paso övtáska – White Pixel

Paso övtáska – White Pixel

Divatos kis táska fiúknak

Trendi gamer övtáska, cuki fehér számítógépes karakterekkel dekorálva. A pixel kockákból felépülő minták vidám megjelenést kölcsönöznek a minőségi kis táska számára. Elsősorban fiúknak ajánlott színe és mintája miatt.

Az övtáska kiváló választás, ha valaki szereti szabadon használni a kezeit. Sportoláshoz, kiránduláshoz praktikus kis táska, melyben elfér a kulcs, telefon és pénztárca.

Az erős strapabíró anyagból készült minőségi övtáskát mintázata miatt elsősorban fiúknak ajánljuk.

Derékra csatolva és vállon átvetve is hordható a széles, állítható vállpántoknak köszönhetően.

Minecraft iskolafelszerelések

Méret: 23 x 13 x 9 cm