Új

Paso kutyás gurulós iskolatáska – FLUFFY

Paso kutyás gurulós iskolatáska – FLUFFY

Iskolatáska elsősöknek

A kutya imádó kislányoknak készült iskolatáska elején egy édes kis szőrmók integet nekünk. Az ergonomikus iskolatáska rózsaszín és barna színkombinációban készült, oldalait pudli kutyák díszítik.

A kutyás  gurulós iskolatáska nemcsak szép, de praktikus is, megkönnyíti a mindennapi iskolafelszerelés cipelését. Kényelmesen húzható a görgőin, vagy szükség szerint hátra is felvehető.

Termékjellemzők:

– 3  rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak, húzókáján különleges gumiemblémával, vagy más díszítéssel

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Trolis szerkezetű: a vállpántok elrejthetőek, a húzókar magassága kihúzott állapotban: 92 cm

–  A táska önmagában is megáll

– Állítható szivacsos vállpántok, amelyeknek egészségügyi okokból csupán alkalmi használata javasolt

– Oldalán fényvisszaverő csíkkal a jól láthatóságért

Az iskolatáska méretei: magasság 44 cm, szélesség 29 cm, mélység 24 cm.

Kutyás iskolatáska és -felszerelés

Méret: 44 x 29 x 24 (táska mérete)
Súly: 1,2 kg
Minta: kutyás