Paso Jégvarázs kihajtható tolltartó felszerelt – Snowflake

Paso Jégvarázs kihajtható tolltartó felszerelt – Snowflake

Frozen 2 tolltartó lányoknak

A hópelyhekkel borított kék tolltartó elején a Jégvarázs mese gyönyörű hercegnője, Elsa látható. Alsós lányoknak ajánlott tolltartó, írószerekkel megtöltve, hogy ezzel már ne legyen gondod.

A praktikus tolltartó segíti munkádat az iskolában, vagy bármilyen kreatív foglalkozáson, ahol az írószereidnek könnyen elérhetőnek kell lenni.

A tolltartó kihajtható fülekkel rendelkezik, könnyen átlátható és rendszerezhető, emiatt első osztályos kortól is ideális választás. Az írószerek gumipántok alá rögzíthetők.

A tolltartót felszerelve szállítjuk, írószerekkel gazdagon töltött.

Tartalma:

9 db színes ceruza