Paso iskolatáska, hátizsák BARBIE XOXO

Paso iskolatáska, hátizsák BARBIE XOXO
Ergonomikus iskolatáska lányoknak

Paso iskolatáska egyedi mintája és arany XOXO felirata páratlan stílust sugároz. Barbie már ikonikussá vált korunkban, épp úgy, mint Minnie egér, mindig divatot teremt. így magaddal viheted már a suliba is az apró feliratok egyedi stílust kölcsönöz majd viselőjének. A 4 rekeszes iskolatáskába minden szükséges tanszer belefér, de akár kirándulásokra is alkalmas. A PASO iskolatáska, hátizsák hátrésze merevített, így segíti a helyes testtartást és kényelmesebb viselést biztosít. Különleges cipzár fogantyúi fekete gumi Barbie embléma.

Az Paso Barbie iskolatáskához válassz hozzá illő tolltartót és tornazsákot is, mert a Paso BARBIE XOXO kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Termékjellemzők:

– 3 nagyobb rekeszes

– Elején egy nagy cipzáras zsebbel

– főrekeszben választófal akár laptop számára

– második rekeszben cipzáras zseb, kulcstartó és kisebb rendező zsebek

– A rekeszek cipzárral záródnak, különleges fém fogantyúval vannak ellátva

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok