Paso gamer gurulós iskolatáska – Block World

Paso gamer gurulós iskolatáska – Block World
Gurulós iskolatáska fiúknak

A Minecraft számítógépes játékból ismerős lehet számodra is a minőségi, gurulós iskolatáska mintázata. A színes blokkokból számtalan, különleges világot képesek felépíteni a gamerek. Te milyet készítenél? Mintája és színvilága miatt az iskolatáska elsősorban fiúknak ajánlott.

Nem kell tovább cipekedned a nehéz tankönyvekkel, hiszen a húzható iskolatáska elvégzi ezt a feladatot helyetted. A táska leginkább alsósoknak ajánlott.

Az iskolatáska jellemzői:

– 3 rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak, fogantyúján különleges gumiemblémával, vagy más díszítéssel

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Trolis szerkezetű, a vállpántok elrejthetőek

– A táska önmagában is megáll

– Állítható szivacsos vállpántok

– Oldalán és vállpántján fényvisszaverő csíkkal a jól láthatóságér

– Húzókar magassága 2 fokozatban állítható: 71 cm és 92 cm

– Extra könnyű
– A teljes táska mérete kerekekkel együtt kb 48 cm.

Válassz magadnak az iskolatáskával megegyező mintájú tolltartót, tornazsákot vagy egyéb termékeket webáruházunk kínálatából, ha egy összhangban lévő kollekcióra vágysz!

Minecraft mintás iskolatáskák

Méret: 42 x30 x 21 (táska mérete)
Súly: 1,2 kg

Minta: Block world