Paso gamer 3 emeletes tolltartó felszerelt – Block World

Paso gamer 3 emeletes tolltartó felszerelt – Block World
Tolltartó fiúknak

A fiúk körében továbbra is őrületes a Minecraft láz, így ez a trendi minta biztosan elnyeri tetszésüket! A minőségi tolltartó elején színes blokkokból épült világ látható. Írószerekkel felszerelt.

Első osztályosok részére is ideális választás a három szintes tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. A két szintes tolltartó cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szépen mintázott, a ceruzák gumipántok segítségével rendszerezhetőek. Az emeletes tolltartó belsejében 40 db írószer elhelyezésére van lehetőség, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is. Praktikus minőségi tolltartó.

Tartalma:

18 db színes ceruza

18 db filctoll

2 db grafit ceruza

2 db golyóstoll

vonalzó szett

radír, hegyező, órarend

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú tolltartót, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Gamer iskolatáska és -felszerelés

Méret: 19 x 4 x 11 cm