Paso Balerinás kulacs – Princess

Paso Balerinás kulacs – Princess
Balerina szívószálas kulacs lányoknak

A gyönyörű balerinás kulacs a balett világába repít. Táncolj te is a kedves hercegnővel és cuki balerina egérkével! Az összhatás elegáns, és romantikus.

Figyelj rá, hogy mindig legyen nálad megfelelő mennyiségű folyadék, ami nagyon fontos az egészségedhez! Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett kulacsban az innivalódat!

A palack szája egy csőhöz van rögzítve, szívószálon keresztül ihatod az italod.Tisztításhoz a szívószál kivehető.

A kulacs állítható méretű vállpánttal rendelkezik, különleges és egyszerűen használható kupakja biztosítja az innivalód cseppmentes szállítását. Csak nyomd meg a gombot, s máris olthatod szomjadat. Ideális iskolába, kerékpározáshoz vagy kirándulásra is.
A műanyag kulacs BPA mentes anyagból készült -20-tól +100 °C -os ital tárolására alkalmas. Mosogatógépben tisztítható.

Válassz a trendi kulacsod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, uzsonnás dobozt vagy más iskolai felszerelést

Balerinás iskolatáska és iskolafelszerelés

Méret: 550 ml