Pandás 12 darabos színes gyurmaszett – Starpak

550 Ft

Pandás 12 darabos színes gyurmaszett – Starpak

Alkoss nagyot és színeset ezzel a cuki pandás gyurmaszettel! Használd a színeket és formázz!

A gyurmázás az egyik leginkább fejlesztő hatású kreatív játék, emellett kicsik és nagyobbak számára is remek szórakozás.

A szett 12 darab különböző színű gyurma rudat tartalmaz. A csomagolás a panda maci rajongók számára népszerű.

Méret: 20,5 x 9,5 x 2 cm (csomagolás)

Gyártó: Starpak
Ajánlott: 4 éves kortól