OXYBAG pillangós kihajtható tolltartó – Butterfly pasztell

OXYBAG pillangós kihajtható tolltartó – Butterfly pasztell

A pasztell rózsaszín és lila tolltartón csodás pillangó repked. Színe és mintázata miatt lányoknak ajánljuk.

A kihajtható fülekkel rendelkező tolltartó ideális választás elsős gyerekeknek az iskolakezdésre, hiszen egyetlen cipzárral záródik, könnyen átlátható, így gyorsan megtalálják a szükséges írószereket. A tolltartót nem felszerelve szállítjuk, kizárólag radírt, hegyezőt és egy vonalzót tartalmaz. A kihajtható tolltartó cipzárral záródik, külső része egyszerűen tisztítható.

Termékjellemzők:

– minőségi kialakítás

– 25 db írószerrögzítő gumipánt

– 2 kihajtható fül

– átlátszó fólia zsebek a füleken

– órarendet, szorzótábla segédletet tartalmaz

– radír, vonalzó, hegyező található benne

– írószereket nem tartalmaz

Állatos iskolatáska és -felszerelések