Napló a babám első évéről – Fiús

Napló a babám első évéről – Fiús

Babanapló fiúknak

A gyermek születése hatalmas boldogságot hoz a családba. A napló segítségével megőrizheted a csöppség fejlődésének minden mozzanatát. A lapokon arról is olvashatsz, hogyan fejlődik a baba az első évben, sőt néhány hasznos csecsemőgondozási tanáccsal is igyekszünk segíteni Neked, hogy az első időszakot a lehető legkevesebb zűrrel vészelje át a család. Ez a személyes napló hasznos társad és segítőd lesz ebben a csodálatos időszakban.

A Napló a babám első évéről fiúknak készült kék színben. A gyerekek és felnőttek a későbbiekben örömmel nézegetik, olvasgatják milyen is volt, mikor még kisbabák voltak.

Gyártó:Napraforgó Kiadó

Méret: 19 x 22 cm